KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306317

nr 1630 6317

Dagny Schönberg

(1908-1997), Sverige

Oljemålning, Dagny Schönberg (1908-1997), Landskap. Signerad, daterad -75. Olja på pannå, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 44x51 cm

Dagny Schönberg, född 1908, död 1997 i Linköping, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:32:00

1/7 13:41:07 1      Vinnande bud

Dagny Schönberg

Läs mer om Dagny Schönberg